Hledáte Soukromého Investora?

Investice nebo půjčka od soukromých investorů je cestou jak získat finance pro Váš projekt. Soukromý investor je ochoten poskytovat půjčky na směnku za výhodnějších podmínek než banka. Při poskytování nebankovní půjčky se obvykle nenahlíží do registrů. Výhodou je vždy možnost zástavy např. nemovitosti. Spotřební úvěr tohoto typu se nazývá Americká Hypotéka.

V katalogu soukromých investorů naleznete řešení:

 

Jste Soukromý Investor?

Nabízíte půjčky či investice? Vložte Vaši nabídku poskytnutí investice, úvěru či půjčky.

ReaNova trade a.s. Půjčky z nebankovních zdrojů Půjčky Barta & Bartová

Den D: Kdo je John Vanhara?

Den D: Kdo je John Vanhara?

V nové řadě realityshow Den D se představil nový investor - John Vanhara. Co stojí za jeho podnikatelskými úspěchy v USA?


Veřejnosti je tento podnikatel známý především díky svému blogu www.podnikanivusa.com. Již od roku 2005 je tento web místem, kde se setkávají podnikatelé a řeší a diskutují nápady a vize.

John Vanhara nejprve podnikal v Čechách – založil například portál fazole.cz – a v roce 2002 se přesunul do USA. Nejprve pracoval jako realitní agent, ale postupně založil několik firem z nichž nejznámější je Shipito.com, která funguje na bázi přeposílání zásilek. Klienti Shipito z celého světa tak mohou přijímat poštu a zásilky v USA.

Nejvíce se o něm samém a jeho zkušenostech s podnikáním dozvíte na jeho blogu anebo v knize: Podnikání v USA: Chudý Honza, bohatý John.

nabídky
07.03.2014 14:44:18 | Eva Strollen
Dobrý den mám zde zajímavé nabídky ohledně nemovitostí a pozemků a ráda bych našla investora.
Více informací na t.č. 723647897.
S pozdravem Eva Strollen
hledáme investora
02.03.2015 07:35:16 | Beja Holding
Dobrý den hledáme investora na 20 miliónů. Pro vypracovaný projekt. další info na email info@bejaholding.cz
Investor z dobrou myšlenkou
12.04.2015 23:25:14 | DANA HOLCOVA
Jsem penzion z bohatou minulostí,na klidném místě v Krkonoších nedaleko vleku.Jsem dílo rukou,které do mě daly srdce,a nechci již chátrat...
Proč neoživit vzpomínky a vylepšit mě,či nemyslet na svou budoucnost i vaši..a vybudovat uprostřed luk,strání kousek od ptáků ,srnek...dům z pečovatelskou službou...záleží na vás...jsem v majetku obce..která mě má v srdci,ale peníze díky své rozloze postrádá
koupe nemovitosti mame I vlástní.sloucit koupe pronajem
17.04.2019 00:44:52 | jirina
mame nemovitost.200000 je treba viplatit 1280000
moznost koupi dum pronajimat 4bytove jednotky krasne misto moc.hesky cena 2400000 je moznost vse slouch dekuji greskova specha tel.604442399

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Den D: Kdo je John Vanhara?

obrazek

V nové řadě realityshow Den D se představil nový investor - John Vanhara. Co stojí za jeho podnikatelskými úspěchy v USA?


Více ...

Den D - investoři opět investují

obrazek Soukromí investoři z oblíbené televizní show Den D čekají na příležitost skvělé investice v další řadě pořadu Den D Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.