Hledáte Soukromého Investora?

Investice nebo půjčka od soukromých investorů je cestou jak získat finance pro Váš projekt. Soukromý investor je ochoten poskytovat půjčky na směnku za výhodnějších podmínek než banka. Při poskytování nebankovní půjčky se obvykle nenahlíží do registrů. Výhodou je vždy možnost zástavy např. nemovitosti. Spotřební úvěr tohoto typu se nazývá Americká Hypotéka.

V katalogu soukromých investorů naleznete řešení:

 

Jste Soukromý Investor?

Nabízíte půjčky či investice? Vložte Vaši nabídku poskytnutí investice, úvěru či půjčky.

ReaNova trade a.s. Půjčky Barta & Bartová Půjčky z nebankovních zdrojů

Den D - investoři opět investují

Den D - investoři opět investují

Soukromí investoři z oblíbené televizní show Den D čekají na příležitost skvělé investice v další řadě pořadu Den D

Investoři nabízí své peníze

Na televizní obrazovky přichází další řada oblíbené show Den D, kde pětice investorů vkládá své soukromé peníze do projektů o nichž si myslí, že mají budoucnost a návratnost jejich investice.

Pětice investorů

Pět investorů, které známe z minulých epizod "Dne D" tentokrát nahradí nové tváře soukromích investorů.

Soukromí investoři

Nové tváře investorů, kteří chtějí své soukromé peníze investovat do projektů uvidíme už 2.5. na obrazovkách České televize. Investoři Dana Bérová, Marta Nováková, Ivan Pilný, Michal Rostock-Poplar a Tomio Okamura po roce III. řady Dne D mouhou vypovídat jak se daří projektů, do kterých vložili své peníze.

A jak projekty těmto investorům dopadly ? 

Mají vložené investice návratnost ?

Dana Bérová

Bývalá ministryně informatiky. Má zkušenosti jako specialistka v mediálních společnostech, spravovala rozsáhlý majetek Karla Schwarzenberga a je spolumajitelkou společnosti SANU BABU, která dováží zboží z Indie a Nepálu. Řídí rozvoj obchodu významné poradenské firmy a je spolumajitelkou golfového hřiště.

Marta Nováková

Předsedkyně představenstva U&SLUNO. Její společnost dodává software největším obchodním řetězcům v České republice i mimo ni. Miluje jízdu na kolečkových bruslích, jela dokonce in-line závod Le Mans. Ve Dni D hledá výzvy, jak zúročit své zkušenosti ze světa obchodu.

Tomio Okamura

Narodil se v Tokiu, ale i v Japonsku o sobě říká, že je Čech. Ještě před pár lety prodával v tokijském kině popcorn a colu. Dnes jeho cestovní kancelář MIKI Travel vozí do České republiky více než 120 tisíc turistů ročně. Je spolumajitelem typicky české restaurace, obchodu s japonskými potravinami a propagátorem českého piva.

Ivan Pilný

Po roce 89 stál v čele české pobočky Microsoftu a Českého telecomu, kam zavedl některé neotřelé metody budování týmu. V současnosti dělá jen to, co ho baví, a své peníze chce investovat do zajímavých projektů i mimo informační technologie.

Michael Rostock-Poplar

Je spolumajitelem pěti firem, jejichž roční obrat se pohybuje kolem 2 miliard korun. Patří mezi zakládající partnery poradenské společnosti Venture Investors Corporate Finance, která úspěšně působí po celém světě. Hovoří plynně česky, polsky, rusky a anglicky. Pro své nekompromisní jednání si vysloužil přezdívku „Mistr Sorry“.

 

Tito soukromí investoří v minulé, třetí řadě tv show, investovali svépeníze do projektů a Vy se nyní na televizních obrazovkách můžete podívat jak se daří investicím v projektech rok poté co si investoři podali ruce s novými společníky.

Jak dopadli investice soukromých investorů se podívejte ZDE

Nový investoři  Michal Hanus, Margareta Křížová, Michael Rostock-Poplar, Petra Rychnovská a John Vanhara se budou těšit na Vaše projekty.

Ti nejlepší projekty odmění investoři investicí, která může změnit Váš život.

 

 

 

 

 

 

hledáme investora
02.03.2015 07:38:25 | Beja Holding
Hledáme investora na 20 miliónů. Pro vypracovaný projekt. Další info na email info@bejaholding.cz

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Den D: Kdo je John Vanhara?

obrazek

V nové řadě realityshow Den D se představil nový investor - John Vanhara. Co stojí za jeho podnikatelskými úspěchy v USA?


Více ...

Den D - investoři opět investují

obrazek Soukromí investoři z oblíbené televizní show Den D čekají na příležitost skvělé investice v další řadě pořadu Den D Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.