Hledáte Soukromého Investora?

Investice nebo půjčka od soukromých investorů je cestou jak získat finance pro Váš projekt. Soukromý investor je ochoten poskytovat půjčky na směnku za výhodnějších podmínek než banka. Při poskytování nebankovní půjčky se obvykle nenahlíží do registrů. Výhodou je vždy možnost zástavy např. nemovitosti. Spotřební úvěr tohoto typu se nazývá Americká Hypotéka.

V katalogu soukromých investorů naleznete řešení:

 

Jste Soukromý Investor?

Nabízíte půjčky či investice? Vložte Vaši nabídku poskytnutí investice, úvěru či půjčky.

Půjčky Barta & Bartová Půjčky z nebankovních zdrojů ReaNova trade a.s.

Zelená Půjčka

www: http://www.zelena-pujcka.cz
E-mail: info@zelena-pujcka.cz
Telefón:733 608 301
Fax:
Adresa: Nad Olšinami 2444/29
Praha 10
100 00

Zelená Půjčka

Jsou pro vás měsíční splátky všech půjček už neúnosné?

Banka vám nepůjčí a konkurenční poskytovatelé nebankovních půjček vám nabízí podmínky, které jsou pro vás nepřijatelné?
Jste přeúvěrovaní? Rádi byste doplatili všechny své nevýhodné úvěry a půjčky a měli tak úvěr pouze jeden, a to s možností natáhnout dobu splatnosti až na 20 let, aby měsíční splátka byla co nejnižší?

Nabízíme několik typů nebankovních půjček zajištěných nemovitostí, kde můžete žádat až o 50% hodnoty vaší nemovitosti. Nenahlížíme do žádných registrů, nepožadujeme doložení příjmů!

Naši klienti odhad nemovitosti předem neplatí! Dále u nás neplatíte naprosto žádné poplatky předem a nevoláte na žádná čísla s vysokými tarify (čísla začínající na 900), jako tomu bývá u některých konkurenčních firem! Úvěr může být zajištěn rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, chatou, komerčním objektem, a to i ve vlastnictví třetí osoby (rodiče apod.)

Nečekáme na zápis na KÚ, peníze jsou vyplaceny ihned po podpisu smlouvy!

V případě, že máte na nemovitosti exekuci, rozhodně nečekejte, až bude na vaši nemovitost vyhlášena dražba! Exekuce na vaší nemovitosti vyplatíme maximálně do 5 dnů! S exekutory vyřídíme vše za vás!

V případě zájmu stačí vyplnit kontaktní formulář na našich webových stránkách. Zavoláme vám na naše náklady a ve vámi zvolený čas!

Vaše sny a plány vám pomáháme plnit již od roku 1992!

přefinancování stávajících úvěrů
20.04.2015 10:17:17 | Pavel Holzapfel
Od roku 1998 provádím výstavbu areálu,,agrofarma se zaměřením na turistiku",která byla rozdělena na čtyři etapy výstavby,kde hlavní dvě jsou dokončeny a zkolaudovány,třetí je ve fázi výstavby. Na třetí etapu jsem měl i zpracovaný dotační záměr, ale bohužel jsem ve sporu s mojí prvorozenou dospělou dcerou,která minulý rok podala exekuci na výživné. Ta je už od 19.12.2014 vyřízena a ukončena, vše je vyplacené a nemovitosti odblokované, ale jelikož mám na své stavby zástavní práva u bank, podle toho jak se dařilo financovat výstavbu,snažím se veškéré úvěry přefinancovat a vyplatit i s kontokorenty a nechat vše pod jedním úvěrem nebo hypotékou. Farma jako taková je soběstačná a hlavně poskytuje zázemí na práci i s bydlením,kde i RD je dvoubytový. Truhlářská dílna poskytuje práci hlavně přes zimním období,protože s ezabýváme s manželkou pěstebními a těžebními pracemi v lese. Momentálně jsou veškeré závazky vykryté a poplecené.
Děkuji za pozornost a s pozdravem Pavel Holzapfel, Lisov 62, 33301 Stod.
konsolidace
23.09.2016 14:44:02 | Simona Žáková
Chtěla bych skonsolidovat všechny své dluhy do jedné jediné půjčky
Financni pomoc
31.05.2023 21:19:16 | Miroslav
Dobrý den vlastním stavební pozemek mám na něm exekuci a zástavní právo od investora které bych chtěl vyplatit pozemek má hodnotu 2000000kc a dluhy na něm i a exekuci jsou 1500000kc myslíte ze mi dokážete pomoci zachránit pozemek?
Dekuji Stříbrnský

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Den D: Kdo je John Vanhara?

obrazek

V nové řadě realityshow Den D se představil nový investor - John Vanhara. Co stojí za jeho podnikatelskými úspěchy v USA?


Více ...

Den D - investoři opět investují

obrazek Soukromí investoři z oblíbené televizní show Den D čekají na příležitost skvělé investice v další řadě pořadu Den D Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.