Hledáte Soukromého Investora?

Investice nebo půjčka od soukromých investorů je cestou jak získat finance pro Váš projekt. Soukromý investor je ochoten poskytovat půjčky na směnku za výhodnějších podmínek než banka. Při poskytování nebankovní půjčky se obvykle nenahlíží do registrů. Výhodou je vždy možnost zástavy např. nemovitosti. Spotřební úvěr tohoto typu se nazývá Americká Hypotéka.

V katalogu soukromých investorů naleznete řešení:

 

Jste Soukromý Investor?

Nabízíte půjčky či investice? Vložte Vaši nabídku poskytnutí investice, úvěru či půjčky.

ReaNova trade a.s. Půjčky z nebankovních zdrojů Půjčky Barta & Bartová

DAKO PLUS s.r.o.

www: http://www.dakoplus.cz
E-mail:
Telefón:571 878 106
Fax:
Adresa: Veselá 215
Slušovice
763 15

Naše úcetní kancelár s desetiletou tradicí nabízí ucelené komplexní služby v oblasti danového a úcetního poradenství, vedení úcetnictví, danové evidence, personalistiky a zpracování mezd pro podnikající fyzické a právnické osoby. Zpracujeme veškeré druhy formuláru a žádostí, jako podklady pro úvery a pujcky. Budeme Vás zastupovat na úradech. V prípade vetšího rozsahu poskytnutých služeb, dojíždíme za zákazníkem. Podklady zpracováváme v programech Money S3 a Ekonom.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Den D: Kdo je John Vanhara?

obrazek

V nové řadě realityshow Den D se představil nový investor - John Vanhara. Co stojí za jeho podnikatelskými úspěchy v USA?


Více ...

Den D - investoři opět investují

obrazek Soukromí investoři z oblíbené televizní show Den D čekají na příležitost skvělé investice v další řadě pořadu Den D Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.