Hledáte Soukromého Investora?

Investice nebo půjčka od soukromých investorů je cestou jak získat finance pro Váš projekt. Soukromý investor je ochoten poskytovat půjčky na směnku za výhodnějších podmínek než banka. Při poskytování nebankovní půjčky se obvykle nenahlíží do registrů. Výhodou je vždy možnost zástavy např. nemovitosti. Spotřební úvěr tohoto typu se nazývá Americká Hypotéka.

V katalogu soukromých investorů naleznete řešení:

 

Jste Soukromý Investor?

Nabízíte půjčky či investice? Vložte Vaši nabídku poskytnutí investice, úvěru či půjčky.

Půjčky Barta & Bartová ReaNova trade a.s. Půjčky z nebankovních zdrojů

Aleš Leibl

www:
E-mail:
Telefón:773 680 312
Fax:
Adresa: Bílinská 721/31
Duchcov
419 01

Zprostředkování nebankovních úvěrů a půjček.

dobry den
21.06.2020 10:36:53 | miroslav kuba
jmenuji se Miroslav Kuba a našel jsem vas na portalu venujici se pujčovani penez měl bych zajem o pujčku ale boužel mam 12 exekuci z minulosti kdy se mi až tak moc nedařilo ale splacim je a mam pravidelny přijem ze zamestnani cca 21000 kč a praci na smlouvu a dobu neurčitou a stabilniho zamestnavatelechci se zeptat měl bych u vas jako u investora sanci na nějakou nebankovni pujčku ? a za jakych okolnosti ? dekuji za odpoved preji hezky den Miroslav Kuba
Půjčka
31.01.2021 14:51:04 | Renata
Dobrý den
Hledám poctivého soukromého investora, který opravdu půjčí částku 200000 Kč. Potřebuji vyplatit nevýhodné půjčky. Děkuji za odpověď.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Den D: Kdo je John Vanhara?

obrazek

V nové řadě realityshow Den D se představil nový investor - John Vanhara. Co stojí za jeho podnikatelskými úspěchy v USA?


Více ...

Den D - investoři opět investují

obrazek Soukromí investoři z oblíbené televizní show Den D čekají na příležitost skvělé investice v další řadě pořadu Den D Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.